לשיחה עם אסטרולוגים מומחי אסטרולוגיה הודית חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה הודית היא אסטרולוגיה עתיקן יומין המבוססת על עקרונות דת הוודו וכתבי הוודו. ודה פירושה “ידע” – ומדובר כאן בתודעה הנעלה, כלומר ביכולת לראות את האל והרוחניות ולא מדובר על ידע חומרי. חלק גדול מן התורה הוודית מבוסס על אסטרולוגיה, וזאת נקראית אסטרולוגיה ווודית.

 

אסטרולוגיה וודית, שקיום היא אסטרולוגיה הודית, מכונה בשם גיו’טיש. כפי שצוין, האסטרולוגיה הוודית היא חלק בלתי נפרד מהוודגנות והיא מהווה לדבר מאוד מהותי בדת הוודית. האסטרולוגיה מהווה חלק מאוד מהותי בחייהם של הוודים, ובכל החלטה בחיים ובכל שלב ושלב בחיים הוודים פונים אל האסטרולוגיה בשביל לדעת מה נכון להחליט. ג’יוטיש מייצגת את העין של הוודה – והעין הזאת מאפשרת לנו לראות את העתיד ולראות את המצב על פי הכוכבים – היא נותנת לנו את האפשרות לבחון את המצב ולבחור את המסלול שלנו לפי ראייה אל העתיד.

 

הג’יוטיש נותנת לנו הנחיות מדויקות מאוד לגבי מה נעשה, מה נבחר, כיצד נתנהל בחיים ועוד. זאת למעשה היכולת לדעת איך לנווט את עצמנו ואת החיים שלנו בכל שלב ושלב בחיים. המילה ג’יוטיש מגיע מהמילה ג’יוט שפירושו אור. המטרה של האסטרולוגיה הוודית בסופו של דבר היא להגיע אל התודעה הרוחנית – מצב בו האדם רואה מעבר למציאות, מעבר לחומריות. מצב בו האדם נמצא בדרגה רוחנית גבוהה מאוד ואינו תלוי בחומריות ובגשמיות.

 

מצב זה מתואר כאור פנימי הזורח באדם – ברגע שרמתו הרוחנית גבוהה מאוד. אדם שנמצא בדרגה רוחנית גבוהה על פי האסטרולוגיה ההודית אינו צריך לבדוק מה צופן לו העתיד, זה אדם שזורח בו האור והוא לא זקוק לחישובים אסטרולוגיים. זה אדם שיכול לראות את המעבר ושהתודעה שלו גבוהה משל האדם הממוצע. מצב זה של התודעה מוגדר כהארה רוחנית – זה אור שמאפשר לנו לדעת כל דבר – בעבר, בהווה ובעתיד.

 

על מנת להגיע לאותה הארה רוחנית על פי אסטרולוגיה הודית, על האדם לתרגל מדיטציה רבות ולהגיע למצב שהוא מתנתק מכל הצרכים החומריים לטובת הרוחניות. בשביל להגיע למצב הזה, דרוש תרגול ואימון רב מאוד.