כל מה שאתם צריכים לדעת על המזל שלכם ועל הכוכב שלכם! חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה הודית היא תחום עתיק יומין והיא מהווה חלק מאוד מהותי בחברה ההודית. אסטרולוגיה היא חלק בלתי נפרד מחייהם של ההודים, והם משתמשים באסטרולוגיה בכל שלב בחייהם. לפני כל החלטה משמעותית בחיים שלהם, כמו חתונה, לימודים, מעבר דירה ועוד ההודים מתייעצים עם אסטרולוג ובודקים במה הם צריכים לבחור לפי אסטרולוגיה. האסטרולוגיה ההודית שונה מאוד מן האסטרולוגיה המערבית, אך גם בה קיימים קווי דימיון רבים.

 

האסטרולוגיה ההודית מתבססת רק על כוכבים שנראים לעין ללא טלסקופ. הכוכבים באסטרולוגיה ההודית מכונים גראהה, ולכל אחד מהכוכבים תפקיד שונה ותכונות שונות. לכל כוכב יש שם על פי המיתולוגיה ההודית.

 

סוריה – השמש: זאת הצורה הנראית ביותר של האל. מאמיני האל וישנו ומאמיני האל שיווה רואים את סוריה כהתגלות של האל בעצמו – חלק ממשי מן האלוהים. סוריה הוא אל בעל ארבע זרועות וגוף אדום שלעיתים אוחז בקונכייה ובפרח לוטוס. סוריה מייצג את כל כוח הרצון שקיים, את התהילה, את החוזק, את האומץ. סוריה הוא דמות שקשורה במלוכה והוא מייצג סוג של דמות אב. הוא שולט במזל אריה וביום הראשון בשבוע.

 

צ’אנדרה – הירח: צ’אנדרה הוא גבר יפה תואר על פי המיתולוגיה ההודית. הוא אוחז ביד אחת פרח לוטוס וביד השניה מקל, והוא רוכב במרכבה שלו בכל לילה. צ’אנדרה מייצג את הירח. במיתולוגיה ההודית, הירח הוא בעל המשקל הגבוה ביותר, בשונה מן המיתולוגיה המערבית שמתבססת על השמש. לפי המיתולוגיה ההודית, המזל נקבע על פי הירח. הירח באסטרולוגיה ההודית הוא ניטארלי והוא מתמלא ומתרוקן בהתאם. הוא הגרם המהיר ביותר ולמיקומי הירח יש חשיבויות גדולות ביותר. הירח מסמל את הרגשות, את המצפון, את החמלה, את האמהות ואת המשפחתיות. הוא שולט במזל סרטן וביום השני בשבוע.

 

הבודהה – מרקורי\חמה: הבודהה הוא בנו של צ’אנדרה, הירח במיתולוגיה ההודית. הבודהה הוא בעל גוף בצבע ירוק, גם הוא אוחז בפרח הלוטווס ורוכב על גבי אריה. יש בינו לבין האל הרמס הקבלה, והוא מהווה כאל הסוחרים והמסחר. פירוש השם בודהה הוא “המואר”, מה שמעיד על קרבתו ודמיונו לשמש. הבודהה מייצג את יכולות התקשורת, חברתיות, אינטלגנציה, כושר הנהגה, חוכמה, עסקים, שיתופיות, סקרנות, מחקר. הוא שולט במזל תאומים וביום הרביעי בשבוע.