גלגל המזלות וייעוץ אסטרולוגי מעשרות בכירי אסטרולוגיה, שיכוונו לכם את היום

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

כפי שידוע, גלגל המזלות מכיל בתוכו שניים-עשר קבוצות כוכבים, שכל אחת מהווה מזל אחר, על פי צורת הכוכבים המייצגים אותה. שניים עשר המזלות שבגלגל המזלות האסטרולוגי מחולקים גם הם לארבעה יסודות – ארבעת היסודות הבסיסיים ביותר, המרכיבים כל דבר ביקום שלנו. ארבעת היסודות באים לחלק את המזלות לקטגוריות, לכל יסוד יש מאפיינים שונים המרכיבים אותו, לכל יסוד יש תכונות אופי שונות, חוזקות, חולשות, פוטנציאל שונה, צדדים חיוביים וצדדים שליליים שונים. ארבעת היסודות המרכיבים את היקום שלנו הם אדמה, מים, אש ואוויר.

 

מזלות האש

מזל גדי –

האדם הנולד בחודשים אלה, מתאפיין באופי מאוד בוגר, בכל גיל אשר יהיה. תמיד יהיה הבוגר ביותר בסביבה. בן אדם רציני מאוד, עם ראש על הכתפיים, עושה כל דבר בצורה הטובה ביותר, יש לו שאיפות מאוד גדולות, אוהב אתגרים, יש לו רצון עז להגשים את החלומות שלו ולהגיע להישגים חדשים, בן אדם מאוד שקול ותמיד פועל בצורה מחושבת ונכונה. יודע להתרכז ולהתמיד בכל אשר יעשה. יש לו נטייה לסבול מביטחון עצמי ירוד מאוד, ולכן תמיד זקוק לתמיכה של מסגרת שתשמש בעבורו כגב מגן. הוא חולם לפרוץ את החומות, הוא לא מתחבר בקלות לכל אחד. יש לו נטייה להיות ביקורתי כלפי אחרים, רצון חזק מאוד להיות עצמאי ולנהל את עצמו, אדם סבלני מאוד, יודע לקבל על עצמו אחריות. סובל מנטייה לעצבנות, בדידות ופסימיות.

 

מזל שור –

האדם הנולד בחודשים אלה, מתאפיין בשמרנות ועקשנות רבה מאוד. הוא בן אדם פשוט, הוא לא אוהב למשוך תשומת לב רבה ולהוציא לאנשים את העיניים, בן אדם מאוד צנוע וענו. אוהב מאוד את המשפחה, להעביר זמן רב עם המשפחה. לא אוהב שינויים קיצוניים, אוהב שליטה בדברים. מאוד אוהב את השגרה, לשמור על המצב הקיים. להרגיש מוגן ונינוח. יודע להתנהל לבד, עצמאי, מסתדר תמיד בכוחות עצמו. יש לו נטייה לעצבנות אך קשה להוציא אותו מאיזון. לרוב יודע לשמור על שלווה פנימית. טיפוס חזק מאוד.

 

מזל בתולה –

האדם הנולד בחודשים אלה, הוא אדם מאוד דקדקן וקפדן. פרפקציוניסט מאוד. יש לו נטייה לביקורתיות רבה, הוא מאוד חד אבחנה, אוהב שליטה וסדר, ניקיון, לא אוהב להתפזר, אוהב שהכל הולך לפי הכללים ולפי הספר. אדם מאוד אנליטי וראציונלי. כל הזמן שואף להשתפר ולהתקדם, לנתח דברים לעומק, לא מסתפק בהבנה כללית. תמיד שואף להעביר את הידע שלו הלאה, יש לו נטייה לקטנוניות, לדאגה ולבטחון עצמי נמוך. יש לו נטייה להעליב אנשים עם הביקורת שלו שנעשית מתוך שאיפה לשלמות.