טיפולי הילינג דרך הטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מחפשים קצת שלווה בעולם מטורף? רוצים קצת שקט נפשי בתוך הג’ונגל הכללי? אין לכם עדיין אי בודד פרטי שתוכלו לתפוס שם ראש? אז יש אופציה חלופית (הרבה יותר יעילה מ’ראש ממשלה חלופי’) קוראים לזה טיפולי הילינג. המושג הזה מכיל בתוכו סוגי טיפול שונים,שכבר הוכיחו עצמם כיעילים מאוד בהפחתת כאבים, בהורדת מתחים,בחידוש האנרגטי של הגוף. במרכז התפיסה הטיפולית של ההילינג עומד הקונספט שלפיו לכל אדם יש ‘שדה אנרגטי’ שלו, ושעל מנת שירגיש טוב ובריא, אותו שדה-אנרגטי צריך להיות מאוזן. את האיזון הזה משיגים באמצעות מגוון רחב של טיפולי הילינג,ביניהם: הילינג במגע,טטא-הילינג,הילנג יהודי על פי הקבלה,הילינג הוליסטי,ריקול הילינג,הילינג רי-ברסינג,ועוד. טיפולים אלו משלבים עבודה פיזית עם עבודה רוחנית,מתוך הבנה שגוף ונפש הם יחידה אחת,וכשהאחד מאוזן אז גם השני כך,כשאחד איננו יציב ,אז הדבר ניכר מיידית אצל השני. לא סתם אמר הרמב”ם “נפש בריאה בגוף בריא”. גם טיפולי הילינג מתבססים על אמונה בתפיסה הזו.

טיפולי הילינג מבוצעים בשיטות שונות,העיקריות שבהן מבוצעות במגע או בקרבה פיזית משמעותית, כשהמטפל-ההילר מעביר את האנרגיות שלו ,שלרוב יוצרות חום-פיזי בסביבתן,אל המטופל תוך כמה דקות. הטיפול עצמו מבוצע תמיד אחרי שיחה אישית שבה מסביר המטופל מדוע הגיע לטיפול,ממה הוא סובל,עם מה לא נח לו,מה הוא היה רוצה לשפר פיזית ונפשית. לאחר הטיפול הפיזי, המטופל מרגיש פיזית שינויים בגוף,כמו: צמרמורות,חום,’טיקים’,עייפות,חולשה ,וכך הלאה. לרוב,כמה שעות או יום-יומיים אחרי הטיפול, התופעות הלו פוסקות, והמטופל מרגיש הרבה יותר טוב פיזית. אם,למשל,הוא סבל ממכאובים, הם יוסרו.

בישראל בשנים האחרונות יש הרבה יותר פתיחות וביקוש לטיפולים מהסוג הזה. בעבר התייחסו אליהם בחשדנות ובסקפטיות, כל הרפואה האלטרנטיבית,תורות הריפוי מהמזרח וכו’ לא היו מובנות לציבור הרחב,ונתפסו כטיפולים של ‘שרלטנים’,אבל במרוצת השנים, כשאלפי אנשים העידו שהטיפולים הללו סיעו להם, המציאות דיברה בעד עצמה, והאמון בטיפולים האלו התחזק. באופן טבעי, זה גם הרחיב את היצע הקורסים והלימודים להכשרת אנשי-מקצוע לתחומי ההילינג,וכיום יש מסגרות לימוד רבות בתחום גם בישראל. למידע נוסף על הילינג ולבחירת טיפול אישי מרגיע ומאזן, כנסו ללינק הבא.