תקשור עם נפטרים דרך הטלפון ממתקשרים מומחים בעלי ניסיון של שנים עם בתקשור עם המתים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

תקשור הוא למעשה כל דרך של יצירת קשר עם ישויות עליונות, עם עולם הנסתר, עם הלא נודע. תקשור יכול להעשות בהרבה מאוד פרקטיקות, וזה מבין התחומים הוותיקים ביותר שהאנושות עוסקת בהם. תקשור יכול להיות גם תופעות נסתרות ושגרתיות, שמאחוריהן מסתתרת משמעות שונה – כמו הרבה מאוד תופעות שיכולות להתרחש על מנת להעביר לנו מסרים כאלה ואחרים.

 

טיפול ייעוץ באמצעות תקשור מתאים להרבה מאוד מצבים בחיים. בין אם אתם נמצאים על פרשת דרכים, בין אם אתם נמצאים בלבטים בנושאים מסויימים ואינכם בטוחים כיצד לפעול ומה נכון עבורכם לעשות, בין אם אתם רוצים לקבל מסר או הגנה מאדם קרוב שנפטר, או שאתם רוצים לדעת איזשהוא פרט מידע מסוים לגביכם או לגבי העתיד שלכם – תקשור מתאים לכל המצבים האלו ועוד.

 

תקשור יכול להעשות גם מרחוק, כלומר, באמצעות תקשור אונליין או תקשור טלפוני – אמצעים לא פחות אפקטיביים מתקשור פנים מול פנים. כאשר המתקשר מבצע את התקשור, הוא למעשה מתחבר בגופו אל הישויות העליונות ככה שגופו הפיזי נוכח במקום אך נשמת הנפטר או המלאך נכנסת אל גופו ושולטת בו בזמן התקשור וזאת במטרה להעביר את המסר שלו.

 

כאמור, תקשור יכול להקל במצבים רבים, וליישב מחלוקות רבות. הרבה מאוד פעמים בחיים חשוב לפנות לייעוץ בתקשור, בייחוד לפני החלטות גורליות בחיים. התקשור נותן לנו את הכלים המתאימים על מנת להתמודד עם הבעיות שלנו בצורה הנכונה והטובה ביותר. תקשור יכול לעזור גם למטרות אחרות כמו סכסוכים, הריון, פרנסה, שלום בית, ועוד – ולכן אם רוצים לקבל ברכה לפני משהו חשוב לבצעו.

 

תקשור יכול להעשות רק על ידי מתקשרים מקצועיים ומומחים, ואסור להתפשר על מתקשר. תקשור הוא לא דבר של מה בכך – הוא דבר רציני, שיכול לגרום לנזק במידה והוא נעשה בצורה לא מקצועית. חשוב מאוד שתרגישו כמה שיותר בנוח עם המתקשר שלכם, ותדעו למקד את עצמכם במה שאתם באמת רוצים לדעת ולהשיג מן הייעוץ – וזאת על מנת שהטיפול יהיה כמה שיותר אפקטיבי.