לפתיחה בקלפי טארוט דרך הטלפון חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

לקלפי טארוט יש פנים רבות מאוד, ופרשנויות רבות מאוד. אם תלכו לקריאה בקלפים אצל כמה פותחים שונים, ייתכן מאוד שתקבלו פרשנויות שונות לחלוטין – וזה מה שמאוד יפה בקלפי טארוט – הם נותנים לנו פרספקטיבה אחרת על החיים, מאוד שונה ומיוחדת, שמשתנה מאחד לאחד ומתאימה את עצמה למציאות של כל אחד ואחד. כל אחד יכול למצוא את עצמו בתוך קלפי טארוט, ולראות איך קלפי טארוט נוגעים אליו באופן אישי.

 

קלפי טארוט אינם ניבואיים, הם לא באים לחרוץ את גורלנו, הם באים להכווין אותנו, להדריך אותנו ולהעיר את עיננו. בסופו של דבר, קלפי טארוט הם גורם המשפיע על בחירת הנתיב שלנו בחיים. קלפי טארוט יכולים להציג בפנינו נתיבים אפשריים, ולאן נגיע במידה וננקוט בצעדים כאלה או אחרים. באופן הזה, נוכל לקבל מקלפי הטארוט אזהרות לגבי העתיד, והמלצות לגבי הדרך שבה עלינו לפעול.

 

על מנת לקבל פרשנות מדויקת של קלפי טארוט, יש לדעת איזה שאלות לשאול את קלפי הטארוט. לא כל שאלה מתקבלת, ולא כל שאלה מקבלת תשובה ברורה  וחד משמעית. פותח מקצועי, יידע להכווין אתכם ולשאול את השאלה הנכונה ביותר. שאלות כלליות ומורכבות מדי, לא ייענו בצורה ברורה וחד משמעית. בשביל לשאול קלפי טארוט, צריך להיות מאוד ממוקדים בשאלה.

 

כאשר שואלים את קלפי הטארוט, חשוב שכל שאלה תהיה בפני עצמה, ולא תכלול בתוכה שאלות נוספות. הרבה מאוד פעמים אנשים נוטים להעמיס, לשאול שאלות רבות ובסופו של דבר לאבד את העיקר של השאלה. קלפי טארוט במצב הזה לא יוכלו לעזור. קלפי טארוט נותנים לנו תשובות אך ורק על שאלות ברורות וחד משמעיות, עם זמנים ברורים, ולא שאלות כלליות מדי.

 

עוד דבר הוא שקלפי טארוט לא בהכרח יכולים לומר לנו מה יהיה בעתיד, שכן אם למשל קלפי טארוט יאמרו לנו שהעתיד שלנו יהיה מוצלח, ומהסיבה הזאת נרשה לעצמנו להוריד הילוך ולהתחיל לחפף במה שאנחנו עושים – כמובן שהעתיד שלנו לא יהיה מוצלח. קלפי הטארוט נותנים לנו נקודת מבט אל איך העתיד יראה במידה ונמשיך במסלול הנתון, אך עלינו להתאים את עצמנו על מנת שזה יהיה נכון.