אסטרולוגיה בטלפון עם אסטרולוגים מומחים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

לא סתם לשניים עשר המזלות האסטרולוגיים ניתן השם מזל. הם באמת מייצגים את המזל שלכם בחיים. אבל מה זה באמת מזל? זה נשמע לנו מובן מאליו, אבל האם אנחנו באמת יודעים מה זה מזל? האם אנחנו באמת יודעים להבין בצורה עמוקה מה המשמעות של המושג הזה? אז בואו נעמיק בנושא הזה קצת יותר, ותראו איך אתם מהר מאוד תבינו ששום דבר בחיים הוא לא מובן מאליו.

 

בסופו של דבר, עלינו לענות על השאלה – איך בכלל מזל קשור לאסטרולוגיה, מה הקשר של הכוכבים למזל שלנו בחיים, והאם העובדה שאנחנו מרגישים לעיתים חסרי מזל קשורה בכוכבים? כמובן שזה נשמע מופרך, אבל כל דבר ששונה מאיתנו נשמע לנו מוזר – זה בהחלט לא אומר שזה לא נכון, וניתן לראות זאת בשטח. אסטרולוגיה היא בהחלט מבין השיטות האמינות והמדויקות שניתן לסמוך אליהן.

 

אז מזל – מה זה בעצם? ובכן, מזל הוא למעשה משהו תפיסתי, משהו שלא באמת ניתן להעריך אותו בצורה מוחשית. זה למעשה כינוי מסוים, שמתאר את התרחישים שמתרחשים בחיי האדם שאין לו באמת שליטה עליהם. המזל שלנו, הוא לא דבר שאנחנו קובעים בעצמנו כמובן. הרבה פעמים אנחנו יכולים להרגיש שניצלנו במזל, שהמזל לטובתנו, לרעתנו – וזה בא לידי ביטוי בדברים שאין לנו השפעה עליהם.

 

כך נטמע גם המושג מזל טוב ומזל רע. למעשה, המונח מזל טוב ומזל רע בהקשר הזה במקור הגיע מגלגל המזלות ומהתחום של אסטרולוגיה כמובן. אבל מה באמת הקשר? פשוט מאוד – על פי אסטרולוגיה, למזלות האסטרולוגים השפעה עצומה על גורל האדם – ולמעשה, המזל של האדם, הגורל של האדם – הכל קשור בכוכבים, בזוויות שהם יוצרים בינהם, בצורות ובתנועות שלהם.

 

אז לפעמים מזל יכול להיות במינוח של ברכה, למשל מזל טוב, אך למשל כאשר אין מזל – הכוונה היא שלילית. יש גם הרבה מאוד אמונות סביב מזל, והרבה סיבות לכך שמזל יכול להיות לרעתנו. לעיתים, המזל יכול להיות מאוד לרעתנו, וזה מצב מאוד מסוכן בו התרחישים הנוראיים ביותר שאנחנו יכולים להעלות על הדמיון שלנו יכולים לקרות, ואסטרולוגיה יכולה לעזור לנו לעלות על מקרים כאלה מבעוד מועד.