מטפלים/ הילרים מומחים יטפלו בכם מרחוק בטיפול טלפוני:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג זאת דרך של ריפוי אלטרנטיבית העושה שימוש באנרגיה הטבעית הקיימת ביקום וביצורים החיים על מנת להוביל את הגוף למצב של ריפוי, הילינג טבעי. הילינג טבעי באמצעות אנרגיה יוצא מתוך ההנחה כי קיימת אנרגיה אחת שהיא אנרגיית החיים והיא מה שגורם לכל התהליכים על פני כדור הארץ לקרות, היא מה שגורם לשמש ולירח לזרוח, לפרחים לפרוח, לצמחים לצמוח ולבני אדם להוולד.

 

אותה אנרגיית החיים היא מה שמחזיק את היקום חי, היא מה שגורם להכל לנוע ולתפקד באופן סימטרי ומושלם, והיא קיימת בכל יצור חי ואפילו בחפצים באמונות מסוימות. אותה אנרגיית החיים זמינה לכל בעלי החיים על פני כדור הארץ בכל עת וכל הזמן ניתן לשאוב ממנה כוח ולנצל אותה על מנת להגיע לריפוי מלא וטבעי של רמות האנרגיה בגוף.

 

הילינג יוצא מתוך אמונה כי כל בעיה רפואית בין אם היא נפשית ובין אם היא פיזית, נובעת מחוסר איזון אנרגטי – יותר מדי או קצת מדי אנרגיה באיברים השונים בגוף. רמות גבוהות או נמוכות של אנרגיה בנקודות השונות שנמצאות בגוף יכולות לגרום לשלל של תופעות לוואי וסימפטומים – החל מכאבים, דכאון, חרדות, לחצים, מתחים ועוד. על פי הילינג, כל אלה הם רק דרכים של הגוף שלנו להתריע ולעותת כי מדובר במצב חירום וכי עלינו לטפל באיזור הפגוע.

 

קשה לנו לשים לב לתסמינים האלה ולמה שהגוף שלנו מנסה לומר לנו ביומיום שכן אנחנו רגילים להשתיק את הסימפטומים של הבעיות שלנו עם תרופות שונות ומשונות. למשל, אם כואב לנו הראש, סביר להניח שפשוט נקח כדור על מנת להשתיק את הכאב, אך לא ננסה לחקור לעומק ולהבין מה גרם לאותו הכאב ראש – מה המקור של אותו הכאב ראש?

 

הילינג מלמד אותנו כי הגוף שלנו יודע לדבר איתנו, יודע לפנות אלינו, רק שלנו מאוד קשה לתפוס אותו בצורה מוחשית. עלינו ללמוד להקשיב לגוף שלנו וללמוד להבין מה הגוף שלנו מנסה לומר לנו, למה ומה לעשות עם אותו המידע – כל אלה הם תנאים הכרחיים על מנת להוביל את הגוף לריפוי מלא.