מיסטיקה גם בנייד מעשרות מיסטיקנים מומחים:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הצ’אקרות שבגופנו הן למעשה ערוצי אנרגיה המפוזרים ברחבי גופנו ואחראים על תפקידים שונים. משמעות המילה צ’אקרה היא גלגל בסנסקריט – שכן למעשה הצ’אקרות הן עיגולים, גלגלים, שאוגרים בתוכם אנרגיה מתפרצת.

 

על פי גישות שונות במיסטיקה, הצ’אקרות נמצאות ברטט מתמיד, הן נפתחות ונסגרות כמו פרח וגודלן וצבען משתנה על פי סוגים שונים של אנרגיות, לפי מיקומים שונים בגוף ולפי תפקידים שונים אותן הן מצבעות. בנוסף לכך, גם החוויות והתהליכים שאנחנו עוברים במהלך החיים גורמים לשינוי בצבען של הצ’אקרות.

 

על פי המיסטיקה, על מנת לאזן את הצ’אקרות ולשחרר חסימות של מרכזי הצ’אקרות בגוף שלנו, יש לבצע טיפולי הילינג אנרגטיים שונים המתאימים בדיוק לפתיחת חסימות ואיזון אנרגטי. יש שיטות רבות העוזרות לאזן את הצ’אקרות בגוף, ובמיסטיקה נעשה גם שימוש רחב בצמחי מרפא ובתזונה מאוזנת לניקוי רעלים.

 

גישת הצ’אקרות במיסטיקה מחלקת את הצ’אקרות ל-7 מרכזי עיקריים הנפרסים על גבי עמוד השדרה שלנו, כשלכל מרכזי אנרגיה צבע ותפקיד אחר.

 

צ’אקרת השורש\בסיס למשל, היא צ’אקרה בצבע חום-אדום והיא אחראית על תחושת הקיומות שלנו, על הדחפים והרצונות ההישרדותיים, על הפחדים שלנו, על הביטחון העצמי שלנו, תחושת הרצון לחיות ועוד. במצבים בהם צ’אקרת השורש אינה מאוזנת, אנחנו יכולים להגיע לדכאונות, ביטחון עצמי ירוד מאוד, אנמיה, אובדן שליטה, ירידה חדה בצפיפות העצם, בעיות במפרקים, ציפורניים חלשות, נשירת שיער ועוד.

חוסר האיזון מתבטא בחוסר נחת, חוסר יכולת הבעה עצמית. פחדים רבים וחרדות עלויים להופיע ולשלוט באדם עד כדי חוסר תפקוד.

 

צ’אקרת מקלעת השמש, היא צ’אקרה בצבע צהוב שאחראית על איזון עולם הרגשות שלנו. ההכלה שלנו, המשפחתיות שלנו, החום שלנו, האהבה שלנו, הקרבה שלנו אל הסובבים אותנו. היא קשורה ביכולת שלנו להתמודד עם לחצים, לצאת ממצבים קשים, להגשים את היעוד שלנו ועוד. מצבים של חוסר איזון בצ’אקרה זאת יכולים לגרום לנו לתחושות אשם נוראיות, לביטחון עצמי מאוד ירוד, לחומריות, לכעס, עצבים רבים, בעיות רבות במערכת העיכול, חולשה כללית ופיזית חזקה מאוד, עייפות מרובה.

 

המיסטיקה דוגלת במגוון רחב של גישות הנועדו להוביל את הגוף שלנו למצב של איזון בצ’אקרות השונות שבגוף. חלק מן הגישות הן מדיטציה, פרחי באך, צמחי מרפא, צומות מיצים, ניקוי רעלים ועוד. בכללי, המיסטיקה תמיד דוגלת בגישות של אורח חיים בריא, שכן הגוף שלנו עובד כמערכת.