מציאת אהבה וזוגיות דרך הטלפון בעזרת הנומרולוגים שלנו לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

המספרים הם השפה של היקום שלנו, והם למעשה מה שמרכיב את היקום שלנו. נומרולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, והיא למעשה המילון המאפשר לנו להבין בדיוק את התהליכים המתרחשים על פני כדור הארץ. גם אנחנו מורכבים ממספרים, ולמעשה, כל מי שאנחנו, האישיות שלנו, החוזקות שלנו, החולשות שלנו, התחביבים שלנו, ההתאמה הזוגית שלנו – הכל מושפע ממספרים.

 

לכל אדם יש את מספר הגורל שלו לפי נומרולוגיה. בייעוץ נומרולוגי, עורכים מפת אישיות, הכוללת בתוכה את תאריך הלידה של האדם, השם הפרטי ושם המשפחה שלו וכמו כן גם השם הפרטי ושם המשפחה של שני ההורים שלו. במידה ויש לבן אדם זוגיות או ילדים, גם הם כלולים במפה הנומרולוגית של האדם. מכאן, יש לבצע חישובים של המספרים השונים במפה, ולהסיק מסקנות בהתאם.

 

באופן הזה, ניתן לגלות מידע רב על כל בן אדם. בעזרת מפה נומרולוגית, אפשר להבין את האדם לעומק, להבין מה המניעים שלו, מה החסמים שלו, מה עוצר אותו ומה כדאי לו לעשות בנידון, ולכן, יש לייחס לכל מספר חשיבות רבה ויוצאת דופן בפני עצמו. לכל מספר יש את האנרגיה והמאפיינים היחודים לו, וביחד, המספרים יוצרים דבר שלם – שמעביר לנו מסר ברור מאוד.

 

גם כאשר מדובר בהתאמה זוגית, נומרולוגיה מהווה גורם משפיע משמעותי מאוד. חשוב מאוד לבדוק התאמה זוגית לפני שבוחרים בבן הזוג או בת הזוג המתאימה. לא כל המספרים משתלבים ביחד באופן המתאים – שכן כפי שצוין, כל מספר מגיע עם אנרגיות ומאפיינים שונים. יש מספרים שביחד עובדים בהרמוניה מושלמת, ויש מספרים שביחד יוצרים אנרגיה שלילית, שתפגע בזוגוית בעתיד.

 

למשל, המספר 2 ו-6 הולכים ביחד באופן מושלם מבחינת התאמה זוגית מהסיבה ששניהם גמישים, רגישים ומשפחתיים, שיכולים להכיל אחד את השני באופן מופתי.  נומרולוגיה היא מאוד מדויקת, והתאמה זוגית לפי נומרולוגיה יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד מערכות זוגיות לא מוצלחות, שבסופו של דבר נדונות להסתיים בכשלון. מהסיבה הזאת, ייעוץ נומרולוגי לפני מערכת זוגית הוא דבר הכרחי ביותר.