תחזית על הגלגול הקודם שלכם באמצעות נומרולוגים שיועצים לכם בטלפון:

1901-729-763
המיסטיקנים גם זמינים בוואצפ שלנו:
050-916-3975

על פי נומרולוגיה, המספרים יכולים לספר לנו הכל. המספרים הם שפת היקום, כל מספר אוגר בתוכו אנרגיה עצומה וייחודית, תכונות אופי מיוחדות, חוזקות וחולשות. אנחנו מורכבים ממספרים רבים, למעשה, כל דבר על כדור הארץ ומחוצה לו מורכב ממספרים. המספרים הם מה שמניע את העולם, והבנה עמוקה שלהם יכולה לעזור לנו להבין את עצמנו בצורה הרבה יותר טובה.

 

בעזרת נומרולוגיה, ניתן אף לדעת מה היה איתנו לא רק בחיים הנוכחים, אלא גם בגלגולים הקודמים שלנו. נומרולוגיה היא פתח ישיר אל הלא נודע – אל העולם הרוחני, הנסתר מאיתנו. נומרולוגיה מתחברת אל התודעה הגבוהה, ובכך היא מאפשרת לאדם להגיע למצב של התעלות רוחנית, הרמוניה, איזון אנרגטי ועוד. ראשיתה של הנומרולוגיה התפתחה על ידי פיתגורס ביוון העתיקה, וכך גם התגלו כלליה.

 

על ידי הריבועים של פיתגורס ניתן לראות את כל המאפיינים והמוניטין אותם פיתחנו בחיינו הקודמים. כשהמספרים מתחברים אחד עם השני במספר הגורל שלנו – כלומר, בתאריך הלידה שלנו, נוצרת הרמוניה בינהם – וההרמוניה הזאת, היא מה שיוצר אנרגיה עוצמתית ביותר. כאשר יש חוסר באחד המספרים או יותר – ההרמוניה הזאת מופרת – וזה מצב של חוסר איזון אנרגטי.

 

בדרך הזאת אנחנו יכולים להבחין במחסומים ובבעיות העומדות בפנינו רק בעזרת המספרים. כאשר אנחנו נתקלים בחוסר מספר בעמודות או באלכסונים של המפה הנומרולוגית שלנו – אנחנו רואים שיש כאן מחסום ושמשהו אינו כשורה. זה בא לידי ביטוי באופן יותר מובהק כאשר מדובר במספרי גורל או בשם הפרטי, שם המשפחה, מספר הבית שלנו וכדומה.

 

על פי פיתגורס, לכל אדם יש 9 מאפיינים – 9 המספרים העשרוניים, המייצגים את תשעת המבחנים אותו האדם צריך לעבור במהלך החיים שלו עד שבסופו של דבר יקבל ריבוע מאוזן המכיל בתוכו את כל תשעת המספרים השלמים – וכך גם הוא יגיע לשלמות אמיתית. בשלב הזה, הוא סיים את התפקיד שלו בחיים העכשווים – ומוכן לעבור לגלגול הבא שלו.