מיסטיקנים מקצוענים וטובים יועצים לכם בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

עולם המיסטיקה עשיר בתת-קטגוריות ובעולמות-תוכן מרתקים מתחומי הרוח והנפש,הניו-אייג’ והתת-מודע,תורות מסתורי ותורות רוחניות, תורות עתיקות ותורות מודרניות. תחום מרתק בתוך העולם הרחב הזה הוא תחום אבני החן,שמיוחסות להן תכונות מיסטיות וקוסמיות. יש אפילו מקצוע רשמי בתחום הזה, תחום הגמולוגיה.

 

אבני חן נחשבו עוד בעת העתיקה ובתרבויות הקדומות לאובייקטים יקרים בעלי עוצמות נסתרות. ייחסו לה כוחות-על ויכולות להשפיע פיזית על היומיום. נביא כאן מדגם מייצג של אבני-חן ותכונותיהן הקסומות, ונפרט קצת לגבי עוצמתן המיסטית, כפי שמקובל לייחס אותה להן גם היום. 


אבן החן רוז קוורץ היא אבן יפהפייה בצבע ורוד בהיר/לילך, מיוחסות לה עוצמות של אהבה עצמית ואהבה בכלל. הדמות מהמיתולוגיה היוונית שמזוהה איתה היא אפרודיטה. אבן החן מולדובייט היא אבן בצבע ירוק בקבוק וירוק כהה ,מיוחסות לה תכונות של אינטואיציה עמוקה וראיית הנסתר. הסברה היא שהיא נוצר ממטאוריט. אבן החן אמטיסט היא בצבע סגול, נחשבת לאחת מאבני-החושן מיוחסות לה תכונות של רוגע ושלווה. אבן החן מונסטון היא בצבע תכלת ולבן-שקוף,מיוחסות לה עוצמות של הרמוניה וחיזוק הזוגיות. אבן החן אקווה-אורה היא שקופה עם קצת גווני תכול, מיוחסות לה תכונות של רוחניות גבוהה וראייה נדירה. אבן החן טורמלין שחור היא כהה מאוד וקשה פיזית, מיוחסות לה תכונות של הגנה ממשברים ומפני ‘עין הרע’. יש גם אבן חן טורמלין ורוד, ולה מיוחסות תכונות של אהבה וקשר חיובי. אבן החן מלכית היא בצבע ירוק ומיוחסות לה תכונות של רוגע והחלמה. אבן החן סיטרין בצבעי לבן, שקוף וזהב מסמלת שפע חומרי והצלחה כלכלית.
אבן החן קיאנייט כחול מסמלת את מסעותינו בעבר ואת מורשתנו. אבן החן לברדורייט בצבע שחור-כסוף עם נגיעו כחול מסמלת כוחות של פריון,ראיה על-חושית ואינטואיציה גבוהה. אבן החן רובי בצבע סגול מסמל אופטימיות,חיוניות ושמחה,תשוקה ופריון.
 
אבני החן הן נושא מרתק בפני עצמו, ואם הסתקרנתם מספיק,כנסו ללינק הבא לגלות את כל קסמיו, את עוצמותיהם של עולמות הנסתר,מיסטיקה,עולמות העל-חושי והמימד שמעבר לנגלה לעין.