תחזיות מדויקות למזל האישי שלכם לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

רובנו יודעים מהי אסטרולוגיה, אבל לרובנו לא ידועה העובדה שמקור האסטרולוגיה, כנראה ,מאיזור מסופוטמיה (עירק/בבל של היום) מיליוני אנשים חושבים בטעות שהאסטרולוגיה היא המצאה יוונית. תורה זו כנראה פותחה 3000 שנים לפני עידן הדתות-הקלאסיות, בקרב אוכלוסיה שחיפשה לעצמה תשובות לגבי אירועים משמעותיים ביקום,ביניהם אירועים שהשפיעו משמעותית על איתני הטבע. האסטרולוגיה ‘יובאה’ ליוון כנראה רק בראשית המאה ה-4 לפני הספירה, ומשם ככל הנראה נותר הייחוס של ‘הולדת האסטרולוגיה’ ביוון, עובדה שהיא כאמור שגויה ובטעות יסודה.

בעולם ידועים זרמים שונים של תורות אסטרולוגיה,ביניהם: אסטרולוגיה אוראנית,אסטרולוגיה סינית,אסטרולוגיה קבלית-יהודית, אסטרולוגיה הוררית,אסטרולוגיה הודית,אסטרולוגיה הלנית, ועוד. הזרמים הרבים הללו רק מעידים על פופולאריות ועל עניין ערני לתחום האסטרולוגיה לאורך אלפי שנים בקרב תרבויות שונות,בכל רחבי העולם. ספר עתיק-יומין שנחשב לאבן-יסוד של האסטרולוגיה הוא “טטרבבילוס” מאת תלמי ובו יסודות התורה מפורטים לעומק. ספר זה השפיע עמוקות על הפצת האסטרולוגיה בעולם ועל הכירות עם צפונותיה באופן יסודי.
האסטרולוגיה המודרנית מבוססת על קודמותיה וגם היא ‘נשענת’ על חישובים וטבלאות מאורגנים,המתייחסים לכוכבים ולמזלות,לשעת הלידה ול’אופק’ הלידה,לגורמים כמו: אורנוס,ונוס,מיקום הירח,מיקום השמש, תנועתם של: צדק,יופיטר,שבתאי ופלוטו,ועוד. כל הגורמים הללו משפיעים על הקיום ועל האדם בתוך היקום, ולכל תופעה על פי האסטרולוגיה יש הסבר שמקורו בתנועת הכוכבים-השמש-הירח. זה יכול להישמע תמוה ודמיוני לגמרי,אבל עובדה היא שמליוני אנשים בעולם קשובים לאסטרולוגיה,פועלים על פי ניתוחים אסטרולוגים והורוסקופים וכדומה.

באסטרולוגיה יש הרבה מונחים ,ביניהם ישנו מושג שנקרא ‘בתים’, יש 12 בתים כנגד 12 הכוכבים והמזלות, ולהם מאפיינים קונקרטיים:
בית ראשון משפיע על ההופעה החיצונית, בית חמישי משפיע על רומנטיקה, בית שביעי משפיע על הזוגיות, בית עשירי משפיע על הקריירה, בית תשיעי משפיע על השכלה והרפתקנות, בית רביעי משפיע על חיי המשפחה, וכך הלאה. בלינק הבא אולי תוכלו למצוא את ה’בית’ האסטרולוגי שלכם ולהבין כמה דברים מעניינים על עצמכם באמצעות האסטרולוגיה