אסטרולוגיה וכוכבים ועתידות בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה היא מילה שיש לה עוצמות מיסטיות, ישר היא לוקחת אותנו לתכנים של מעל ליומיום: כוכבים, מזלות, נפטון, אורנוס, יופיטר, צדק ועוד. כנראה שיש משהו נצחי באסטרולוגיה, אם בעולם כל כך חומרי ו’פיזי’ היא ממשיכה לרתק אליה מיליוני אנשים. בתחום העל-זמני הזה לכל כוכב סיפור,לכל מזל עולם -תוכן משלו. קחו למשל את ‘אורנוס’,שנחשב לכוכב השינויים הפתאומיים. אורנוס היה אל במיתולוגיות הקלטית והרומית. ייחסו לו כוחות מיוחדים שהמוניטין שלה יצאו למרחוק. נמצאו בגרמניה ובצרפת מקדשים ששמו של אורנוס הוזכר בהם, כלומר יש ממש עדויות ארכיאולוגיות פיזיות לעוצמתן הקדומה של האסטרולוגיה ושל האמונה בכוחם של הכוכבים. 
 
אורנוס, בשמו העברי ‘אורון’, נחשב לכוכב הלכת השביעי מבחינת קרבתו לשמש, נחשב לאחד מארבעת ה’ענקים’ מורכבי הגזים. מבחינה פיזית הוא מורכב מהליום,מימן, סיליקט וברזל,אמוניה ומתאן. מפתיע לדעת שיסודות אלו נמצאים כמובן גם אצלנו בכדור הארץ. גילה אותו ויליאם הרשל עוד בשנת 1781 תקופה שבה המחקר האסטרונומי היה ערני מאוד אך ידוע לקובץ קטן אוד של מומחים ‘משוגעים-לדבר’. אורנוס הוא הכוכב הראשון שהתגלה בזכות המצאת הטלסקופ. אורנוס נחשב לאביו של סטורן. שמו העברי ‘אורון’ נקבע לו בשנת 2009 שהוכרזה אז ‘שנת האסטרולוגיה הבינלאומית’.
 
אורנוס ממוקם במערכת השמש, הקוטר שלו הוא 51,118 קילומטר. שנה אחת שלו היא כמו 84 שנים בחישוב ‘הקלאסי’ שלנו בכדור הארץ. חוקרים מעידים שיש בסביבתו ריח לא נעים,בשל היותו עטוף מימן-גופריתי. אורנוס התברך במערכת של 27 ירחים שהמדענים נתנו להם שמות ספרותיים-שקספיריים, ביניהם: מירנדה,אוברון,ביאנקה, דסדמונה, וטיטניה. אסטרולוגיה תמיד מתייחסת למצב הכוכבים והיא תמיד אסוציאטיבית: היא שופעת מיתולוגיות,פולקלור והשפעות מתחומים של פיזיקה,אסטרונומיה,מדעי החיים וכדומה, וגם בזה סוד-קיסמה הייחודי.
אז בין אם אתם מתעניינים בתורות כוכבים עתיקות,אסטרולוגיה יהודית,חקר כוכבים מודרני,מזלות,הורוסקופ וכך הלאה, אתם מוזמנים ללינק הבא, יש שם ידע עצום ומרתק על כל הנושאים האלה.