אסטרולוגים עם ניסיון של 30 שנה יתנו לכם ייעוץ לגבי המזל שלכם לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה היא עולם ומלואו, אם תרצו: כוכבים, ומזלות,שמש וירח ומלואם. יש באסטרולוגיה גם מושג שנקרא ‘פליאדות’ והוא מרתק לא פחות מסיור הנחיה על הירח או נחיתת גבשושית ‘קיוריאוסיטי’ על ‘מאדים’.

ה’פליאדות’ הן בעצם צבירי-כוכבים, שיש סביבם עדויות פיזיות מתרבויות עתיקות. למשל,בקניון צ’אקו בדרום אמריקה נמצאו תבליטים מלפני 18,000 שנים ועליהם ציורים של פליאדות במחול סביב דמות-אל. בטיבט נמצאו מסורות של 7 אלים חשובים וקדושים,שישנו אפילו הר על שמם, והם לפי האמונה ”שבעת החכמים” שליטי ה’פליאדות’ ומחוללי הבריאה והטבע. באסיה ובהודו מייחסים ל’פליאדות’ את הקמת היבשת ‘למוריה’ הקדומה,שמדענים סבורים כיום שיש היתכנות שהיא בעצם אותה ‘אטלנטיס’ האבודה.

‘למוריה’ ככל הנראה שקעה במעמקי-הים ונעלמה. אם כך, מיתוסים, פסלים ותבליטים רבים בהם מוזכרים ה’פליאדות’ נמצאו באזורים מאוד מרוחקים זה מזה,ומעוררים פליאה בקרב חוקרים רבים,שכן, הם נוצרו לפני אלפי שנים,כאמור,בזמן שבו לא היתה טכנולוגיה של טיסה,ובכל זאת נמצאו סממנים זהים לתרבויות שונות כל-כך ורחוקות פיזית אלו מאלו. כיום, בעידן המודרני,גילו מדענים באמצעות טלסקופ ‘קפלר’ שאכן ישנן קבוצות של צבירי-כוכבים, שעוצמתם איתנה והם מפיצים אורות. בשנת 2017 למשל נראה נכנס לאטמוספירה צביר-כוכבים שהמדענים מכנים בשם : “אומואמואה”, דמותו היתה כסיגר ארוך ענקי, בהגדרה המדעית הוא עצם בין-כוכבי, יתכן שהינו בעל בינה-טכנולוגית,והמדענים אומרים שיש סבירות שהוא ממשפחת ה’פליאדות’ העתיקה.

נראה שעולם הכוכבים המסתורי ומדע הכוכבים, אסטרולוגיה,אסטרונומיה, ישארו לנצח מרתקים ומסתוריים, מרתקים אליהם מיסטיקנים וציבור-רחב מצד אחד, ומדענים צד שני. אסטרולוגיה היא לא בהכרח תחום לאנשי רוח ודמיון, אלא יש בה אלמנטים פיזיים גלקטיים אוניברסליים, שמעסיקים גם את הקהילה המדעית. השפעת אסטרולוגיה לאורך אלפי שנים על קהילת האנושות באשר היא מדברת בעד עצמה על עוצמתו של התחום ועל מידת על-זמניותו. אפילו החלוקה לחודשי השנה ובכלל ההתייחסות של החברות המודרניות למימד-הזמן מקורה באסטרולוגיה הקדומה. שמות החודשים העבריים אפילו נלקחו מהאסטרולוגיה הקדומה.

בלינק הבא תוכלו ליהנות ממידע מרתק על עולמות האסטרולוגיה. כנסו.