מיסטיקה – וייעוץ מיסטי בטלפון מהמומחים שלנו 24 שעות ביממה:

1901-729-763

או שלחו הודעה וואצפ:

050-9163975

במיסטיקה נעשה שימוש מאוד רחב באבני הקריסטלים, והם למעשה מהווים חלק מאוד עיקרי במיסטיקה. קשה להתעלם מן המשמעות המיסטית של אבני הקריסטל, שכן רק מלהסתכל על המבנה המופלא ועל צבעם הנוצץ אפשר להתפער. אבני הקריסטל עוצרים בתוכם מאגרים עצומים של אנרגיה קוסמית ומיסטית מתפרצת, ולא סתם המיסטיקה רואה בהם ככלי עוצמתי לאין שיעור.

 

מהם הקריסטלים?

כשאנחנו מדברים על קריסטלים אנחנו מדברים על גבישים. גבישים הם למעשה אבני חן בעלות מראה מבריק המגיעות באין סוף צבעים וצורות. קיימים גבישים טבעיים שנחצבו באופן טבעי על ידי הטבע וקיימים גבישים מלאכותיים שנעשו בצורה כזו או אחרת באופן מלאכותי. כידוע, הגבישים משמשים את בני האדם להכנת תכשיטים בעיקר, אך זה לא השימוש היחיד בגבישים.

 

כפי שנאמר מקודם, על מנת ליצור את הגבישים, היקום היה צריך להשקיע אנרגיה רבה מאוד, וזמן רב מאוד. על כן, בתוך הגבישים יש אנרגיה עצומה – ועל כן, הקריסטלים יכולים לשמש אותנו במיסטיקה בתחומים רבים כמקור לאנרגיה. כל קריסטל מכיל בתוכו אנרגיה שונה, ולכל קריסטל סגולות ושימושים שונים. הקריסטלים הם כלי שהטבע נתן בעבורנו, ולקריסטלים השפעות רוחניות שונות על בני האדם.

 

כל הקריסטלים מורכבים ממינרלים. קיימים אלפים של סוגי קריסטלים והם מחולקים לקבוצות וסוגים על פי המבנה וההרכב שלהם. תהליך היצירה של הקריסטלים מתרחש מתחת לקליפת כדור הארץ – שם עולה סלע לבה מותך מהאדמה, מתקרר ומתקשה ולאחר מכן נשאב בחזרה, מומס, וחוזר חלילה. כך נוצרים הקריסטלים אותם אנו מכירים. לכל הקריסטלים יש מבנה פנימי מדויק וסימטרי מאוד. הקריסטלים מורכבים מצורות גיאומטריות בעלות מבנה קבוע, והאטומים שלהם הם אלה שיוצרים את המבנה הסימטרי שבחלק מן המקרים בולט לעין ובחלק מהמקרים לא.

 

הקריסטלים נוצרו בתנאים בו האנרגיה ביקום הייתה גבוהה ביותר, והם מורכבים מהמינרלים המרכיבים את המזון שלנו אך נמצאים בצורה אחרת. לקריסטלים השפעה אנרגטית רבה ועל כן נעשה בהם שימוש במיסטיקה. לקריסטלים יש השפעות מיסטיות ורוחניות רבות על כל היצורים החיים. הקריסטלים הם דבר חי, המכיל בתוכו מאגר עצום של אנרגיה, ועל כן יש לנהוג בהם בזהירות, בעדינות ובכבוד רב.

 

הקריסטלים פולטים אנרגיה וקולטים אנרגיה לתוכם. התדרים של הגבישים נמצאים תמיד באיזון, וכאשר אנחנו אוחזים בקריסטל הוא סופג חלק מהתדר שלנו ובכך הוא מביא אותנו למצב של מאזן אנרגיה.